DREAMING ABOUT WHITE CHRISTMAS

Nuž, pred Vianocami času skutočne nebolo, tak aspoň takto dodatočne sa k vám prihováram. Dúfam, že ste prežili krásne Vianoce so svojimi blízkymi, užili si tú atmosféru plnú sladkých vôní a potešili sa niečím pekným. Ja, priateľ a chrípka sme Vianoce trávili postupne s celou rodinou. Poviem vám, šetrite sa :-) Vysoké pracovné tempo snáď so sebou neprinieslo ešte nič dobré a ja to pociťujem už nejaký ten týždeň a učím sa znova relaxovať. Teraz už späť k Vianociam :-)
Hello my friends!
I was so busy in a few last weeks before Christmas and I didn´t have a time to wish you a Merry Christmas. I hope, you enjoyed time with your family and the closest people. I just love this time - sweet scents on every step, romantic lights on the Christmas tree and the sparkle in children's eyes. Our last Christmas here, in the middle of Europe, are withou snow. I think, that our kids won´t know, how the white Christmas should to look like.

Zatiaľ čo minulý rok u nás kraľoval zelený stromček, tento som siahla po menšom a bielom. Od premaľovania stien nám do bytíku krajšie zapadol a ušetril aj miesto. K vintage ozdobičkám z minulého roka pribudli i nové  v tvare pierka z H&M Home a ručne robené, pri ktorých mi bola inšpiráciou guľa od Rachel Ashwell.
This year we have a little white tree. It looks better, when our walls are white and it saves a space in our little flat. I use my old vintage Christmas ornaments from the last year, bought some new from H&M Home and made some - I was inspired with Rachel Ashwell Christmas bauble with a piece of fabric inside.

Pri návšteve Tesca, ktorú som si nechala na december, s cieľom kúpiť si biely stromček v nejakej tej zľave, som náhodou narazila i na tento menší, ružový. Je úplne úžasný a odložiť ho až do budúceho roka bude skutočne ťažké. Každopádne, veľká vďaka Tescu, že už aj moje Vianoce môžu byť ružové :-)
When I was in the hypermarket with easy target "buy a white tree", I found this little pink bottle brush tree. It was a wonderful surprise! I´ve never seen a pink trees in our stores before.Od priateľa som dostala vôňu od Chanela. Vôbec som netušila, že sa zhostí takejto neľahkej úlohy, akou výber vôňe je. Nuž, aj keď to bol riskantný krok, nakoľko môj nos je veľmi náročný a sama by som si nevybrala, vyšlo to :-)
I got a Chanel Chance from my love. It was a very risky from his side to choose a fragnance for me, because my nose is very demanding, but his choice is really perfect! He knows me.Tento rok som mala šťastie na krásny papier s reliéfnymi vločkami a vzormi na povrchu, ktorý som našla v DM drogérii. Ten s oblečenými sobíkmi a žirafami zase pochádza z H&M Home a minul sa na darčeky pre najmladších členov rodiny.

This year I had a luck and I found this pretty paper with embossed flakes and ornaments in a drugstore. The another one with funny reindeers and giraffes is from H&H Home and I used it for a gifts for the youngest family members.


Na Štedrý deň som si dopriala aj čosi nové do šatníka. V New Yorker som si ulovila červené zamatové tričko so stojačikom a čierne sako s výrazným zlatým zipsom.

I bought especially for the Christmas Eve new red velvet top and black jacket with gold zipper.


Na záver vám ešte prajem, pokiaľ máte voľno, aby ste si ho vychutnali a pokiaľ sa už "neuvidíme", do nového roku vám prajem len to najlepšie! Buďte zdraví, šťastní a zaľúbení. Pre mňa s novým rokom príde nová zmena s podobou novej práce a konečne i voľna bude o čosi viac.
Takže šťastný nový rok!
In the end of my long post, I want to wish you Happy New Year. Be happy, healthy and in love! The New Year means to me new job and I hope, I will have a more free time, I really can´t wait!
So Happy New Year!


01 09 10