ABOUT ME

Milí priatelia,

vitajte na mojom blogu.

Ako iste mnohí viete, blogovaniu sa venujem už dlho. Väčšina z vás ma spoznala ešte prostredníctvom môjho starého blogu
mikaela-photo.blogspot.sk,
ktorý sa už dnes radí skôr k tým spiacim blogom. Tvorenie, kreativita a patinovanie ma v tých časoch natoľko pohltili, že som si život bez nich nevedela predstaviť.

Žiaľ, človek mieni a život mení, nastali časy, kedy sťahovanie a nová práca sa stali prioritami číslo jeden.

Dnes je už všetko zase inak. Snažím sa blogu oprášiť zašlú slávu a vrátiť sa späť medzi vás. Vždy som milovala každý jeden komentár, každé povzbudivé slovo a to bolo mojím hnacím motorom pre prinášanie ďalších a ďalších nových príspevkov.

Neviem, či sa mi podarí začleniť sa opäť medzi vás, nakoľko dnes je už blogovanie na úplne inej úrovni a vyžaduje si množstvo času, no ja to robím hlavne pre zábavu a svoju tzv. duševnú očistu.

Rok 2018 pre mňa, či pre nás, bude obdobím veľkých zmien. Čoskoro sa sťahujeme späť do nášho vynoveného domčeka, začíname plánovať svadbu a kto vie, čo nám ešte život prinesie.

Mojou láskou naďalej zostáva Shabby Chic štýl, všetko staré ale i nové a tá kombinácia toho všetkého. Snažím sa nám vytvoriť pre nás, harmonický domov, plný lásky, pohody a kde sa každý bude cítiť ako doma.

Tešíme sa na všetko čo príde a čo nás čaká. Sme na to dvaja. A dvom je predsa len lepšie ako jednému.

Takže, vitajte u mňa, aspoň takto, prostredníctvom mojich fotiek, budem rada, ak budete sledovať môj blog prostredníctvom čohokoľvek (facebook, instagram, blogger či google plus) a poteší ma, ak si od vás občas aj prečítam nejaký ten pekný odkaz.

Verím, že sa mi  bude dariť prinášať vám zaujímavé príspevky ešte dlho dlho dlho :-)


A aby som nezabudla, 
 niektoré obrázky (viditeľne) pochádzajú z gúgl vyhľadávača a tie, z mojich osobných článkov pochádzajú z môjho fotoaparátu, preto vás prosím, aby ste ich nekopírovali, nešírili a nepožičiavali si bez môjho vedomia. Nepatrí sa to a nie je to pekné :-)

V prípade záujmu o niečo konkrétne alebo ma chcete iba pozdraviť môžte mi písať na 
michaellaburanova@gmail.com

Majte sa krásne !

Michaela

01 09 10