24 decembra, 2014

HAPPY HOLIDAYS!

Prajem Vám krásne jarne naladené Vianočné ráno, priatelia!

Biele Vianoce sú tu už takmer zabudnuté a možno by sme si mali začať zvykať na teplé takmer jarné Vianoce. To ale nie je téma, o ktorej chcem hovoriť. Dnes Vám chcem popriať krásne Vianoce, aby ste ich strávili v pokoji, v kruhu svojich najbližších a pod stromčekom si našli predovšetkým lásku, šťastie a zdravie!

Rozsvieťte svetielka na vianočnom stromčeku a v detských očkách, zastavte sa a vychutnajte si najkrajšie sviatky roku!

Wish you a beautiful spring Christmas morning, my dear friends!

White Christmas are almost forgotten here, maybe we should to get used on the warm Christmas. But this is not a topic I want to talk about. I just want to wish you wonderful Christmas holidays, hope you´ll spend them with your family in piece, love and hapiness. 

Turn the lights on Christmas tree and in the children´s eyes on, stop for a moment and enjoy the most beautiful holidays! I´m sending hugs and kisses to you. 

Hope you´ll enjoy my mix of pictures from the last days...

3 komentáre:

  1. Your home and Christmas decor is so very beautiful -- just like you, sweet friend. Your photography is amazing, too. :) I pray for you a beautiful Christmas, a joyful New Year, and the promise of an incredible year ahead of you. Bless you, Michaela! ♥

    xoxo laurie

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Miska, myslim, ze ti ani nemusim pisat ake to mas vsetko krasne... Tak ti aspon takto zazelam krasne Vianoce a Stastny Novy rok. Coskoro napisam aj na mail... Alexandra

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš milý komentár! / Thank you for all your kind comments!

01 09 10