15 decembra, 2014

ROCKIN' AROUND THE CHRISTMAS TREE


Zdravím Vás, priatelia!
Vianoce už klopú na dvere, prípravy pomaličky vrcholia a ja mám pre vás pripravenú ďalšiu "várku" fotiek z nášho vianočne naladeného bytíku. Na vianočné tvorenie skutočne nemám čas, čo ma síce mrzí, ale som spokojná i s touto, viac-menej improvizovanou podobou vianočnej výzdoby.

Hello my friends!
Christmas are coming, preparations are almost finished and I have a few more pictures from our little flat. I really don´t have a time for christmas creations, I´m sad for it, but satisfied with my more or less improvised version of christmas decor.Jednou z výhod práce v obchode, je veľké množstvo papierových krabíc, z ktorých som mohla urobiť tieto dekoratívne balíčky. A ked som v papiernictve narazila na tento biely baliaci papier s pokrčeným efektom, bolo mi jasné, ako budú vyzerať.

One of the benefits of working in the shop is a large number of empty boxes. I made from them these decorative gifts. When I found this white packing paper with wrinkle effect in stationary, I knew how my boxes will look.
 


Jedným z posledných vianočných úlovkov je i tento košík v tvare hviezdy.

One of my last christmas finds is this beautiful basket.


V sobotu som sa vybrala na neďaleké trhovisko (slávnu "Miletičku" :-)), kde mi padol do oka veniec zo živých vetvičiek. Ozdobila som ho len jednoducho, z látky som spravila mašľu a k nej zavesila dva staré zvončeky.

Last Saturday I visited nearby market, where I found this wreath. I decorated him very simply - I used a piece of somerset fabric and two vintage bells.


Ďakujem vám krásne za všetky milé komentáre, dúfam, že vás fotky neunudili, darčeky máte na rozdiel odo mňa nakúpené a už si len užívate posledné predvianočné dni.

Thank you for all your sweet comments, I hope, my today pics weren´t boring :-)
Enjoy these last pre-Christmas days!

Michaela

4 komentáre:

 1. Its all perfectly beautiful to me dear Michaela. I live your new home so much and your first Christmas in it is darling. Merry merry xxo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. U vás to už zaváňa vianočnou atmosférou. Vianoce sú naozaj predodvermi, tiež ešte nemám darčeky. Zajtra nemusím ísť do práce, tak vyrazím na nákupy. Krásne sviatky ti prajem :)
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je pro mne dokonala krasa shabby chic Vanoc Misko.Mas to nadherne a kouzelne a dycha to skutecne domovem a svatecni atmosférou.Myslela jsem si ze v mensim byte tento styl moc nepujde ale ted vidim ze jsem se mylila.Jde vse...jen muci byt cit a vkus a hlavne nic nepreplacat.Bohuzel ty jsi svetla výjimka..ostatni byty vypadaji dost katastrofalne a ja jsem moc rada ze se u tebe muzu kochat.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I truly believe that simple is always best, Michaela. And you have created such a sweet, charming, and happy place to spend your Christmas. I send you hugs from afar and lots of love! Merry Christmas to you, sweet friend!

  xoxo laurie

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš milý komentár! / Thank you for all your kind comments!

01 09 10