23 októbra, 2017

ARE YOU STILL HERE? ❤

It was a long time, what I wrote a last post on this blog. Blog and other social sites need a time. But I have to say, I'm missing it. I loved times on my old blog, create a handmade things, paint a furniture and taking pics of our Shabby home.

But I changed my life a four years ago, when I moved to the city. Everything was and still is different. I finished seven years long relationship more than year ago, I had a big hole in my heart and now, finally can say: I'm happy again.

The time for another change is coming. We're decided to move back to our country house and start new chapter of our life. It's very exciting decision and we're counting days...

I hope that my blog followers are still here. This should be a way for me, how to find it and if blogging still has a sense.

So, are you still here with me? 💕💕💕


Je to už nejaký čas, čo som prispela nejakým príspevkom. Blog či iné sociálne siete potrebujú čas. A kto ho dnes má dostatok, je bohatý 🙂 No ako dni plynú, mne hlavou prúdia myšlienky, ako mi blogovanie chýba. Rada by som sa vrátila späť. Spomínam na časy starého blogu, začiatky so servítkovaním, moje pečené etikety, tvorenie a s akým nadšením som robila fotky nášho shabby domova. S maminou sme si začali pomalým krokmi prerábať náš starý domček k svojmu obrazu, tešili sme sa z každej maličkosti a bolo to krásne obdobie.

Pred štyrmi rokmi sa môj život zmenil presťahovaním do nášho hlavného mesta. A zmenilo sa všetko. S tvorením, svojou vášňou som skončila. Bývanie v malej garsónke mi veľa možností pokračovať v blogovaní nedávalo. Zmenilo sa i to, že som ukončila sedemročný vzťah a po mesiacoch trápenia môžem povedať, že som znova šťastná.

S tým prichádza čas na ďalšiu zmenu. Rozhodli sme sa presťahovať späť, do nášho vidieckeho domčeka a začať novú kapitolu. Pokračujeme v budovaní nášho hniezdočka a rátame dni, kedy opustíme náš bratislavský byt.

Touto cestou by som rada zistila, či má ešte vôbec písať blog. Či tu po takom čase ešte zostali čitatelia, ktorí mi dajú nádej sa znova vrátiť.

Ďakujem vám vôbec, že ste boli a dlho sledovali môj blog a s mnohými som sa vtedy i zblížila. 💕💕💕

6 komentárov:

 1. Miška zlatá, spomínam rovnako na ten starý blog,ktorý ma toľko inšpiroval:)Tiež už síce neblogujem toľko ako pred rokmi, ani som už dlhšiu dobu nič nové netvorila. Zamestnala som sa na plný úväzok a naozaj mám málo času. Poteší ma, keď sa vrátiš, veď dobre vieš, že ty si bola spúšťačom môjho blogu. Tak neváhaj-bloguj a nájdeš stratených a aj nových čitateľov.
  mončika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem milá Monči, myslím, že úplne chápeš moju situáciu. Nad návratom premýšľam už niekoľko mesiacov, ale svet blogu sa za tie roky tak zmenil a politika aktívneho komentovania druhých je pre mňa už príliš náročná 😀 Rozhodla som sa teda, že blog budem viesť hlavne pre seba, pre svoj relax a radosť, či bude čitateľov 20 alebo 100. Všetko mi ale naozaj veľmi chýba, keď sa presťahujeme, chcem opäť nájsť cestu k tvoreniu. Ďakujem ti za tvoj povzbudivý komentár 🙂

   Odstrániť
 2. Vas blog som objavila davno a pacili sa mi inspirativne blogposty, tak som si ho zaradila medzi oblubene. Ale ked som videla, ze ziaden novy blogpost nepribudol uz niekolko mesiacov, myslela som, ze sa zaradil do skupiny "zakonzervovane" blogy.
  Ak mate nadalej cim inspirovat ostatnych, urcite je treba blog ozivit. Drzim prsty a tesim sa na najblizsi blog post.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem vám Slávka, ani neviete ako ma vaše slová tešia. Niekedy si v živote nevyberieme a žiaľ, musíme sa vzdať vecí, ktoré máme radi. Rada by som obnovila časom svoj blog, učite to chvíľku potrvá. Je to pre mňa relax, možnosť priviesť sa na iné myšlienky popri svojej práci, ktorá je hlavne psychicky náročná. Teším sa, až sa presťahujeme do nášho domčeka, kde sa môžem naplno realizovať. Ďakujem vám a do budúcna mi prosim tykajte 🙂

   Odstrániť
 3. Nechce sa mi veriť ♥♥♥ Ani nevieš, aká som šťastná, že si späť (veľmi dúfam ♥)... Pridávam tvoj krásny blog späť na môj zoznam a čoskoro sa ozvem na mail :-) A.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ty si milá 🙂 áno, vyzerá to tak, že by to mohlo tak byť. Možno už neoprášim starú slávu, ale to mi vôbec nevadí. Dávam veciam voľný priebeh. Teším sa na tvoj mailík 🙂❤

   Odstrániť

Ďakujem za Váš milý komentár! / Thank you for all your kind comments!

01 09 10