17 decembra, 2017

FOMD: CHRISTMAS ARE COMING!

Už len týždeň nás delí od najkrajších sviatkov roku 😍 Tiež ich tak milujete?

Tento rok mám pocit, že si predvianočnú atmosféru vôbec nestíham užívať. Všetko ide tak veľmi rýchlo... Preto ma prekvapuje, že darčeky mám nielenže nakúpené, ale aj zabalené! 

Odvčera nám dokonca stojí i stromček. Žiaľ, nepodaril sa živý, ale aj ten umelý má svoje čaro. Stretli sa na ňom ozdobičky staré i nové, všetko v jemných farbách. O to hravejšie som vyzdobila mamkin stromček. Len ma mrzí, že nemám viac času sa so všetkým pohrať, preto verím, že ďalšie Vianoce už budú lepšie zvládnuté.


Mamkin stromček


Stromček stojí vo vynovenej obývačke, dnes sme sťahovali starý nábytok a predali žezlo tomu novému. Hľadali sme ho dlho a nakoniec sa podarilo. 


A keďže sme pri všetkom tom stahovaní a zhone stratili špic, zaimprovizovala som 😂😂😂


Náš feši, Miško. Z aliexpresu som objednala mašličky, aby neboli ozdobené len stromčeky.


A ten náš.


Skontroloval ho aj Charlie.


Darčeky som tento rok balila do hnedého papiera, už tradične. Tento rok sa mi ale veľmi zapáčili červeno-biele špagátiky.

 

Charlie absolvoval i menšie vianočné fotenie
Fotiek mám asi milión, čiže zrejme prídem čoskoro s ešte jedným príspevkom ☺☺☺

Ďakujem vám za návštevu, dúfam, že sa vám u nás páčilo.

2 komentáre:

 1. Oba sú krásne,aj stromčeky aj kocúrkovia :) Tohto roku nič nestíham. Práve som dobehla z mesta ešte s poslednými darčekmi, napečené nemám vôbec, čo sa ešte nestalo, no tak čo už??? Pekné sviatky ti prajem.
  m.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Niekedy nám proste plány nevyjdú ☺ Dnes som i ja dozabalovala posledné darčeky a už len čakajú na tých, ktorí si ich nájdu pod stromčekom. Poriadne ozdobiť domček som stihla iba počas posledného víkendu, kedy som si pre seba ukradla tri dni voľna a ako som spomínala, väčšinu času ešte trávime v bratislavskom byte, ktorý je už viac menej vysťahovaný, a teda žiadna výzdoba. Preto sa teším, ako v sobotu vyrazíme do domčeka a už si tu atmosféru budeme iba vychutnávať. Ďakujem, papa Moni

   Odstrániť

Ďakujem za Váš milý komentár! / Thank you for all your kind comments!

01 09 10