05 mája, 2018

LILACS / ORGOVÁN

Orgovánová sezóna je v plnom prúde a tu u nás, na južnejšom Slovensku, dokonca aj na svojom konci. Počas tohto krátkeho, no nádherného obdobia sa mi podarilo urobiť mnoho fotiek, preto vás pozývam aj sledovať môj Instagram, kde je toho zrejme viac. Škoda len, že jeho kvitnutie netrvá o trošku dlhšie, v kombinácii s ružami a jazmínom, ktoré sa chystajú kvitnúť už čoskoro, by to bola čarovná kombinácia.

Prajem vám krásny, myslím, že môžem povedať letný víkend, pretože tie teploty vonku sú neskutočné. Teším sa na vás už čoskoro. Ďakujem za návštevu! 


Lilac season is already here. During this lovely, but short time, I took some pictures of our house and garden. I have many pictures, so if you want to see more, I would like to invite you to follow my Istagram. I'm so sad, that lilac season is so short, I wish it could be longer, it would be a dream to see my roses and jasmine blooming in the same time with lilacs.

I wish you beautiful, I think, I can say summer weekend, because are weather here in south Slovakia is really hot. I´m looking for you very soon, thank you for visting!2 komentáre:

  1. Veru škoda, že netrvá dlhšie. Tento rok tomu "dopomohli" a horúce dni. U nás už tiež pomaly dokvitá a ako tak pozerám, veľmi podobné fotky sme urobili ♥ Teším sa na tvoje fotky ruží a nádherného jazmínu... A.

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš milý komentár! / Thank you for all your kind comments!

01 09 10